| خرید و فروش انواع کانکس
تماس از 7 صبح تا 8 شب

کانکس تجاری

کانکس تجاری ثابت

شما در اینجا هستید:

از کانکس تجاری در فروشگاه ها یا مکان های تجاری مثل کافی شاپ خدماتی، رستوران بوفه یا هر فعالیت تجاری دیگر استفاده می شود.

در هر مکان بسته به ویژگی و درخواست مشتری نورپردازی ابعاد دکوراسیون متفاوت است و به همین دلیل هر کانکس منحصر به فرد است.

در مرحله اول باید جزِئیات کانکس از مشتری پرسیده شود و بعد از این مرحله ساخت کانکس تجاری به صورت رسمی شروع می شود.

اخذ مجوز تجاری

مهم ترین کاری که باید در کانکس تجاری انجام داد گرفتن پروانه تجاری برای کانکس است.

که این کار راحتی نیست زیرا شهرداری اگر به تمام افراد مجوز می داد باعث هرج و مرج و شلوغی خیابان ها میشد.

کانکس تجاری چه کاربردی دارد؟

از کانکس تجاری در فروشگاه ها یا مکان های تجاری مثل کافی شاپ خدماتی ، رستوران ،  بوفه یا هر فعالیت تجاری دیگر استفاده می شود. در هر مکان بسته به ویژگی و درخواست مشتری نورپردازی ابعاد دکوراسیون متفاوت است و به همین دلیل هر کانکس منحصر به فرد است. در مرحله اول باید جزِئیات کانکس از مشتری پرسیده شود و بعد از این مرحله ساخت کانکس تجاری به صورت رسمی شروع می شود.

کاربرد کانکس تجاری
نمونه ای از کانکس تجاری

کانکس های تجاری یکی از نمادین ترین پیشرفت ها در تاریخ حمل و نقل و تجارت هستند، زیرا صنعت حمل و نقل و تجارت را متحول کردند. برخی از کانکس ها را می توان با استفاده از روش های جاده ای، ریلی و دریایی جا به جا کرد. در موارد خاص، زمانی که سیستم ‌های انبار هواپیما برای تطبیق با ابعاد خاص آن ‌ها اصلاح می‌شوند، این کانکس ها می‌توانند از طریق هوا نیز حمل و جا به جا شوند. کانکس تجاری یا کانکس فروشگاهی می‌تواند گاهی گیج‌کننده و طاقت‌فرسا باشد. اما همه چیز وقتی ساده می شود که بدانید همه این نام ها به یک معنا هستند و کاربرد یکسانی دارند. اصطلاح کانکس مخفف container و express است. این نشان می دهد که کانکس می تواند به راحتی با تمام وسایل حمل و نقل جا به جا شود.

کانکس های تجاری ابعاد گوناگونی دارند که قابل سفارش است

تاریخچه کانکس تجاری

در طول جنگ ‌های کره و ویتنام، نیرو های آمریکایی به روش‌های سریع برای رساندن تجهیزات به سربازان در خط مقدم نیاز داشتند. موضوع این بود که کالاهای بارگیری شده در کشتی‌ها باید مجدداً در تریلرهای حمل‌ونقل جاده‌ای بارگیری می‌شد. این یک چالش بود، زیرا زمان زیادی در فرآیند انتقال صرف شد. برای غلبه بر این موضوع، طراحی منحصر به فردی به نام کانکس ایجاد شد. کانکس های تجاری مشابه جعبه بودند و با تریلرهایی که می‌توانستند آن‌ها را حمل کنند، سازگار بودند.

منشا کانتکس های تجاری استاندارد مربوط به حمل و نقل به جنگ جهانی دوم و دهه 1940 و اوایل دهه 1950 برمی گردد. اپراتورهای حمل و نقل تجاری و ارتش ایالات متحده شروع به توسعه راهی برای ارسال کارآمد کالا به خارج از کشور و سراسر کشور کردند و در عین حال آن ها را ایمن نگه داشت.

  خرید و قیمت کانکس مسکونی

سفارش انواع کانکس ها با کانکس24

برای استعلام قیمت و خرید انواع کانکس ها با ما تماس بگیرید.

ابعاد کانکس تجاری

اندازه‌ های عمومی کانکس تجاری در طول زمان متفاوت بوده است تا با انواع مختلف محموله‌ای که برای جا دادن استفاده می‌شود، مناسب باشد. در طول جنگ‌ها، مدل اولیه‌ای که به عنوان «حمل‌کننده» شناخته می‌شد، برای جابجایی تدارکات مورد استفاده قرار می‌گرفت. طول آن ۸ فوت ۶، عرض ۶ فوت ۳ و ارتفاع آن ۶ فوت ۱۰ بود و نیم واحدهای با ابعاد کوچک تر 6 فوت 3 در طول، 4 فوت 3 در عرض و 6 فوت 10 برای ارتفاع در کشتیرانی که محدودیت فضا وجود داشت استفاده شد.

یک نوع کانکس تجاری و فروشگاهی

کاربرد کانکس تجاری

کانکس تجاری را می توان برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار داد، که بر اساس نوع کالایی که در خود جای می دهد متفاوت است. این کانکس ها همانند یک فروشگاه عمل می کنند که داخل آن محصولات متنوعی عرضه می شود و می تواند شامل مکانیسم های خاصی است که برای کالاهای خاصی ساخته شده اند که بارگیری فایل آن ها دشوار است.  هم چنین، برای حمل مایعات، پودرها و گازها معمولاً از مخزن استفاده می شود. این مخازن شامل چندین مخزن تحت فشار است که در کانکس ها ذخیره می شوند، به طوری که می توان مقادیر زیادی مایعات یا پودر را حمل کرد.

 

⛪کانکس تجاری چه کاربردی دارد؟ از کانکس تجاری در فروشگاه ها یا مکان های تجاری مثل کافی شاپ خدماتی ، رستوران ، بوفه یا هر فعالیت تجاری دیگر استفاده می شود.
🔧 ابعاد کانکس تجاری طول آن ۸ فوت ۶، عرض ۶ فوت ۳ و ارتفاع آن ۶ فوت ۱۰ بود
💎مزایای کانکس تجاری سهولت حمل، دوام، همه کاره، سازگار با محیط زیست، امنیت
 🧱 کاربرد کانکس تجاری کانکس تجاری را می توان برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار داد، که بر اساس نوع کالایی که در خود جای می دهد متفاوت است.
 💰عوامل موثر بر قیمت هزینه کانکس تجاری عمدتاً به وضعیت و کاربرد بستگی کانکس دارد

ویژگی های کانکس تجاری

کانکس های تجاری با ساختار فولادی استحکام خود را به دست آوردند. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد کانکس تجاری مکانیزم به هم پیوستگی آن است. به این ترتیب جرثقیل ها به راحتی آن ها را حمل می کنند. برخی از کانکس ها به پنجره ها و ورودی های اضافی نیاز دارند. در چنین مواردی، یک مکانیسم قفل دوگانه که در کانکس های امروزی رایج است، برای محکم کردن درها قرار داده شود.  هم چنین برای جلوگیری از سرقت از میله های فولادی و شیشه های ضد گلوله بر روی پنجره های کانکی تجاری استفاده شده است.

ویژگی کانکس تجاری
کانکس فروشگاه تجاری

کانکس تجاری را برای مصارف گوناگون می توان استفاده کرد

کانکس تجاری نو بهتر است یا دست دوم؟

زمانی که به دنبال خرید کانکس تجاری دست دوم می روید می توانید بپرسید که در صورت استفاده چند بار استفاده شده است؟ این جزئیات را از فروشنده خود بپرسید. دانستن وضعیت و قدمت کانکس میزان پرداختی را برای خرید آن تعیین می کند. شما باید هدف خود را برای استفاده از کانکس تجاری در نظر بگیرید. آیا قصد دارید از کانکس تجاری برای طولانی مدت استفاده کنید یا مدت زمان استفاده از آن کوتاه است؟ اگر قصد دارید از کانکی برای کوتاه مدت استفاده کنید، ممکن است یک کانکس جمع و جور بخرید یا حتی یک کانکس را اجاره کنید.  به این ترتیب در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد.

  کانکس بتنی

قیمت کانکس تجاری چقدر است؟

هزینه کانکس تجاری عمدتاً به وضعیت و کاربرد بستگی کانکس دارد و میزان پرداختی شما برای کانکس تجاری نیز با توجه به اندازه، ویژگی و قیمت بازار  تعیین می شود. از همین رو برای اطلاع دقیق از قیمت کانکس تجاری نیاز است با واحد فروش تماس بگیرید. سپس مشخصات کانکس مورد نیاز با ابعاد آن را بازگو کنید تا واحد فروش به شما قیمت به‌روز و دقیق ارائه دهد.

البته در صورت کمبود بودجه، شما می‌توانید مشاوره قبل از خرید متناسب با میزان بودجه خود دریافت کنید. اگر متریال مصرفی از نوع ارزان باشند و امکاناتی که می‌خواهید محدود باشد، قیمت کانکس نیز ارزان می‌شود. بنابراین هزینه ساخت کانکس تجاری وابسته به بودجه شماست و محدودیتی برای طراحی و ساخت وجود ندارد.

استفاده از کانکس تجاری به عنوان گل فروشی

خرید و فروش کانکس

خرید و فروش کانکس تجاری به عنوان یکی از راه‌های ساخت سریع و آسان برای احداث سازه‌های پایدار و با کیفیت در صنعت ساختمان عمومی است. زیرا که ساخت ساختمان‌های دائمی نیاز به بودجه و زمان بیشتر دارد. همچنین کانکس‌ها به دلیل جنس مرغوب مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارند.

علاوه بر این به راحتی جابجا می‌شوند و در صورت نیاز می‌توان آن‌ها را به منطقه دیگری برد. برای مثال اگر در برخی از فصول سال یک منطقه توریست بیشتری داشته باشد و در سایر فصل‌ها منطقه دیگری دارای توریست باشد. می‌توان به راحتی کانکس سیار تجاری را در هر دو منطقه جابجا نمود. این کانکس‌ها در برابر نفوذ رطوبت نیز مقاوم هستند، به همین دلیل طول عمر زیادی دارند و خورده یا پوسیده نمی‌شوند.

مزایای خرید کانکس تجاری چیست؟

برخی از مزایای استفاده از کانکس تجاری عبارتند از:

  • سهولت حمل: اهیت چند وجهی کانکس ها باعث می شود که به راحتی با استفاده از وسایل حمل و نقل مختلف جا به جا شوند. نکته مهم، حمل و نقل از راه دور ممکن است شامل استفاده از اشکال مختلف حمل و نقل مانند دریایی و زمینی باشد. خرید کانکس از شرکت معتبر تضمینی است که محموله شما با وجود انواع مختلف حمل و نقل در طول مسیر به دست شما خواهد رسید.
  • دوام: کانکس ها عمدتاً از فولاد ساخته می شوند که یک فلز بادوام است. علاوه بر این، یک کانکس تجاری استفاده نشده دارای طول عمر بالای 20 سال است، در حالی که یک کانکس استفاده شده می تواند بیش از ده سال عمر کند و باید به این نکته اشاره کرد که خرید کانکس یک سرمایه گذاری بادوام است.
  • همه کاره: کانکس را می توان برای مصارف مختلفی استفاده کرد. در ابتدا، می توانید کانتینر را برای اهداف حمل و نقل خریداری کنید. بعداً می توانید از کانکس تجاری برای اهداف دیگری مانند ساخت و ساز و سایر مصارف خلاقانه استفاده کنید.
  • سازگار با محیط زیست: اگر به دنبال مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست هستید، باید از کانکس ها به عنوان مصالح اولیه ساختمان خود استفاده کنید. کانکس زمانی که به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شود آسیب کم تری به محیط زیست وارد می کند.
  • امنیت: کانکس تجاری بسیار ایمن است. این کانکس ها ساخته شده از فولاد و تقویت شده با قفل هستند که، امنیت هر چیزی را حفظ کرده و تضمین می کنند.
  لیست قیمت کانکس سیار

کانکس های تجاری زیبا و جمع و جور هستند

انتخاب کانکس تجاری مناسب

قبل از خرید یا اجاره کانکس تجاری، مهم است که نیازهای خود را درک کنید. این کانکس ها ممکن است یکسان به نظر برسند اما اندازه های متفاوتی دارند. شما باید بدانید که چرا به آن ها نیاز دارید و آیا آ نها نیاز شما را برآورده می کنند یا خیر.

آیا باید کانکس تجاری را خرید یا اجاره کرد؟

اجاره کانکس تجاری در هزینه های مربوط به کرایه مغازه صرفه جویی می کند و هم چنین از هزینه های نگهداری آن جلوگیری می کند. اگر به دنبال تجارت کوتاه یا یکباره هستید، این کانکس ایده آل است.

نکاتی برای خرید کانکس تجاری

خرید کانکس ممکن است شامل یک فرآیند طولانی باشد زیرا قبل از خرید باید تأیید کنید که کانکس از تمام استانداردهای مناسب پیروی می کند. با این حال، شرکت‌ های اجاره‌دهنده، کانکس هایی دارند که تمام معیارها را برآورده می‌کنند و می‌توانند برای شروع تجارت سیار اجاره شوند.

خرید کانکس تجاری
خرید کانکس تجاری سایدینگ

معمولا شرکت های اجاره ای تعمیر و نگهداری کانکس های اجاره ای را انجام می دهند. از طرف دیگر، در صورت خرید کانکس تجاری، تمام مسئولیت های نگهداری و تعمیرات فقط بر دوش شما خواهد بود. کانکس های تجاری در اندازه ها و مشخصات مختلفی تولید می شوند. فرض کنید که چندین محموله را حمل می کنید و به انواع مختلفی از کانکس ها نیاز دارید.

انتخاب چند کانکس برای خرید ممکن است دشوار باشد. با این حال، شرکت‌های اجاره‌ کانکس های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند که می‌توانید از بین آ نها برای رفع نیازهای حمل و نقل خاص خود انتخاب کنید.

کانکس ها امروزه نقش پر رنگ تری در زندگی دارند

اخذ مجوز کانکس تجاری

مهم ترین کاری که باید در کانکس تجاری انجام داد گرفتن پروانه تجاری برای کانکس استکه این کار راحتی نیست زیرا شهرداری اگر به تمام افراد مجوز می داد باعث هرج و مرج و شلوغی خیابان ها میشد.

کانکس 24

کانکس 24

کانکس 24 تولید کننده و فروشنده انواع کانکس ها در کل ایران و خاورمیانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت کانکس و سفارش کانکس تماس بگیرید.