| خرید و فروش انواع کانکس
تماس از 7 صبح تا 8 شب
خرید و فروش انواع کانکس

کانکس سرویس بهداشتی

conex24

کانکس 24 تولیدکننده انواع سازه‌های پیش ساخته و کانکس با بهترین متریال و فناوری ساخت

برای کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره پیش از خرید از طریق شماره 09150020520 با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

کانکس

شما در اینجا هستید:

در جاده‌ها، پروژه های عمرانی یا مناطق خارج از شهر حتما با کانکس های سرویس بهداشتی برخورد کرده‌اید. کانکس سرویس بهداشتی به نام های دستشویی سیار، کانکس دستشویی، کانکس توالت، کانکس توالت سیار و … شناخته می شود. این کانکس ها طوری طراحی شده‌اند که به راحتی قابل جابجایی هستند امکان استفاده مجددا در مکان های مختلف را فراهم می کنند.

کانکس سرویس بهداشتی چیست؟

کانکس سرویس بهداشتی سازه ای است که می توان در هر ابعاد و اندازه ای به صورت تکی یا چند چشمه ای سفارش داد و استفاده کرد.

کانکس سرویس بهداشتی مانند بقیه کانکس ها به دوصورت ثابت و متحرک می توان طراحی کرد و در پارکها،سالن های ورزشی،باغ وحش ها و اماکان مذهبی استفاده می کنند.

از کانکس سرویس بهداشتی در کنار جاده ها استفاده می شود و کاربردی است.

اگر کانکس سرویس بهداشتی چند کابینه سفارش می دهید بدون راهرو یا داشتن راهرو مهم است که می توانید انتخاب کنید.

امکانات و تجهیزات کانکس سرویس بهداشتی شامل:

امکانات و تجهیزات تمام کانکس های سرویس بهداشتی یکسان است و تفاوت کمی در بعضی از کانکس ها وجود دارد که سفارشی است.

امکانات کانکس سرویس بهداشتی:

  • دستشویی
  • لوله کشی روکار
  • شیرآلات مرغوب
  • سیستم فلاش تانک
  • روشویی
  • سیم کشی برق و ابزارآلات روشنایی
  • فن تهویه

مشخصات مهم کانکس سرویس بهداشتی

ویژگی های مهم کانکس سرویس بهداشتی را ما در این قسمت توضیح می دهیم:

قابلیت انتقال: یکی از مهمترین کارایی این کانکس ها سیار (قابل حمل) بودن آن است. به راحتی میتوانید آن را انتقال دهید و در مکانی دیگر استفاده نمایید.

سرعت بالا در زمان ساخت: به دلیل ساخت قطعات پیش ساخته در مدت زمانی کمی قابل نصب و راه اندازی است.

نوع اتصالات: تمامی قطعات از پیش ساخته و دارای جوش ممتد هستند.

سنگ سازه: سنگ سازه و روشویی همه از نوع مرغوب و با دوام است.

ساخت در ابعاد مختلف: کانکس بهداشتی هیچگونه محدودیتی در ابعاد ندارد.

مقاوم در مقابل رطوبت: از آنجایی کانکس در طول شبانه روز در معرض آب است، باید عایق در برابر رطوبت باشد.

قیرپاشی: برا جلوگیری از نفوذ رطوبت و حشرات کانکس سرویس بهداشتی را در یک الی دو مرحله قیرپاشی می کنند.

کف کانکس سرویس بهداشتی: در کف این نوع سازه معمولا از فایبر سرامیک استفاده می شود.

نصب سیستم اعلام حریق: برای بالا بردن امنیت این سازه ها از سنسور هشدار آتش و دود استفاده می شود.

راهرو کانکس توالت: در صورت درخواست مشتری امکان ساخت راهرو در طراحی کانکس توالت وجود دارد.

وجود فن تهویه در کانکس سرویس بهداشتی

در کانکس سرویس بهداشتی فن تهویه بسیار مهم است. فن ها هوای داخل کانکس سرویس بهداشتی را به شکل مطلوب تعویض می کنند. در حالت کلی دو نوع فن دمنده در کانکس سرویس بهداشتی استفاده می شود:

۱-فن دمنده

این فن برای تعویض هوا، هوای بیرون را به داخل می کشد. البته از این نوع فن در صنعت استفاده می شود.

 ۲- فن هواکش

این فن به شکل عمده در سرویس های بهداشتی استفاده می شود و به عنوان فن تخلیه در بازار معروف است.

انواع و مدل های متنوع کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی در مدل های مختلفی ساخته می شود و در بین کانکس ها متنوع‌ترین کانکس ها به شمار میروند. در ادامه انواع کانکس های سرویس بهداشتی را بررسی خواهیم کرد:

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

در واقع واحد شمارش سرویس بهداشتی چشمه یا کابین است. در حالت کلی هر کانکس سرویس بهداشتی دارای یک چشمه است. این کانکس سرویس بهداشتی یک چشمه در ابعاد کوچک ساخته میشوند و با توجه به نیاز مشتری میتواند دارای یک چشمه یا تنها دارای یک حمام باشد. در برخی مواقع میتوان سرویس بهداشتی و حمام را در یک کابین مشترک ساخت.

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه دارای دو نوع سبک و سنگین است، بدون راهرو بوده و هر کابین تنها مجهز به روشویی میباشد. از این سازه بیشتر در پروژه های ساختمانی – عمرانی استفاده میشود.

کانکس توالت تک چشمه باغ

در صورتی که میخواهید در باغ خود از کانکس سرویس بهداشتی استفاده کنید، این گزینه بسیار مناسب است. کانکس سرویس بهداشتی باغ به گونه‌ای طراحی می شود که با فضای باغ سازگار باشد. شما میتوانید در هنگام سفارش طرح و مدل انتخابی خود را سفارش دهید.

کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه

کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه شباهت زیادی به نوع تک چشمه دارد. البته با توجه به موقعیت مکانی و نوع کاربری میتوان خم با راهرو و هم بدون راهرو ساخته شود.

کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه

کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه جزء کانکس های بهداشتی چند چشمه است. از هر جهت ساخت این کانکس توالت ها از جمله مصالح به کار رفته مقرون به صرفه تر است. این کانکس ها برای فضاهایی استفاده می شود که تعداد افراد زیاد هستند.

کانکس سرویس بهداشتی شش چشمه

در این سازه شش کابین پیش ساخته کنار یکدیگیر قرار میگیرند. کانکس سرویس بهداشتی شش چشمه هم در نوع راهرو دار و هم بدون راهرو قابل ساخت است. جنس این کانس از نوع ورق گالوانیزه، ساندویچ پانل و برای درب ها از نوع UPVC میباشند. در نوع کانکس سرویس بهدشتی شش چشمه بدون راهرو درب مستقیما به داخل توالت باز میشود و شامل شش کابین است که هر یک دارای یک فن تهویه مجزا است. نکته‌ای که در دربارهه این کانکس ها قابل توجه است، این است که عرض کانکس توالت شش چشمه بدون راهرو کمتر از با راهروی آن است.

سرویس بهداشتی پیش ساخته

سرویس بهداشتی پیش ساخته که برای استفاده در مناطقی که دسترسی به سرویس بهداشتی ندارند طراحی شده است. دستشویی پیش ساخته به صورت کامل در کارخانه ساخته شده و به صورت پیش ساخته و آماده برای نصب در محل ساخت و ساز یا محل دیگری ارائه می شود.

کانکس سرویس بهداشتی پانل ساندویچ

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل از ورق های پانل ساندویچی ساخته شده است که در بخش های مختلفی از صنعت نیز کاربرد دارند. این نوع کانکس توالت هم بدون راهرو و هم با راهرو را دارد. دارای فن تهویه هوا نیز میباشد.

کانکس سرویس بهداشتی دارای راهرو

توالت های پیش ساخته تک چشمه تا چند چشمه در این گروه قرار میگیرند. زمانی که داخل کانکس سرویس بهداشتی دارای راهرو می شوید چند روشویی به همراه آینه، فن تهویه، مخزن دستشویی و .. را مشاهده خواهید کرد.

کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه راهرودار

کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه راهرودار معمولاً دارای ۸ تا ۱۲ دستگاه سرویس بهداشتی است که شامل توالت‌های مردانه و زنانه است. این کانکس‌ها از ساختار متحرکی، برخوردار هستند که به راحتی می‌توانند با کمک یک تریلی به محل دیگر منتقل شوند.

این کانکس‌ها دارای سیستم تهویه مطبوع و نورپردازی مناسب برای روشنایی داخلی هستند.

کانکس سرویس بهداشتی سیار(چرخدار)

گاهی نیاز است با توجه به شرایط مکانی، جای کانکس سرویس بهداشتی را تغییر دهیم. برای مثال در زمان پایان پروژه ساختمانی یا جابجایی یک نمایشگاه و سایر رویدادها که نیاز است سرویس بهداشتی به صورت موقت یا دائما جابجا شود.

کانکس سرویس بهداشتی حمام 

در این نوع کانکس باید در هنگام سفارش قید کرد که میخواهید سرویس بهداشتی همراه با حمام باشد. حال این دو مورد میتوانند در یک فضا قرار گیرند یا اینکه در کانکس های جدا ساخته شده و سپس در یک مرحله اجرا و کنار هم قرار گرفته شوند.

کانکس سرویس بهداشتی ویژه معمولین

در ارگان های دولتی یا شرکت های وابسته معمولا امکاناتی نیز برای رفاه حال معلولین در نظر گرفته شده است. این امکانات شامل توالت فرنگی استاندارد و گذاشتن حفاظ مربوط به آن است. همچنین روش هایی که معلولین با ویلچر هم بتوانند به راحتی از این سرویس بهداشتی استفاده کنند.

دستشویی سیار برای مغازه

یکی از کاربرد های سرویس بهداشتی قابل حمل استفاده از آنها در فروشگاه های تجاری و مغازه ها است . این دستشویی ها معمولاً به صورت پیش ساخته و قابل حمل و به راحتی قابل نصب هستند، که شما می توانید پس از نصب آن دسترسی به محیط بهداشتی برای مشتریان خود آسان تر کنید.

قیمت کانکس سرویس بهداشتی

قیمت کانکس های سرویس بهداشتی و قیمت سرویس بهداشتی سیار بسته به عوامل مختلفی است که در ادامه هر یک از آنها را به طور کامل بررسی خواهیم کرد:

نوع مصالح به کار رفته در کانکس سرویس بهداشتی

متریال و مصالح به کار رفته در کانکس های سرویس بهداشتی نقش بسزایی در تعیین قیمت و هزینه نهایی دارد. از طرفی این سازه ها باید در مقابل رطوبت مقاومت کامل داشته باشند، از همین رو باید مصالح مصرفی باکیفیت بالا و عایق انتخاب شوند. تمامی مراحل تولید زیرنظر متخصصین و با رعایت تمامی استانداردها و ضوابط انجام گردد. بنابراین با تغییر در مصالح به کار رفته در کانکس های بهداشتی با قیمت های مختلفی روبرو خواهید شد.

ابعاد کانکس سرویس بهداشتی

فاکتور دوم که تعیین کننده هزینه کانکس توالت است، ابعاد آن است. به طور قطع زمانی که ابعاد کانکس بزرگ تر باشد، میزان مصالح بیشتری به کار رفته و در نهایت هزینه بیشتری باید پرداخت شود.

تجهیزات و امکانات در کانکس سرویس بهداشتی

در ساخت و ساز هرچقدر سازه امکانات کمتری داشته باشد و به عبارتی ساده‌تر باشد، قیمت کمتری نیز خواهد داشت. البته قبل از هر سفارشی بهتر است نوع کاربری و محل نصب کانکس را در نظر بگیرید، با کارشناسان مشورت نموده و سپس اقدام به سفارش بهترین انتخاب کنید.

تعداد چشمه در ساخت کانکس سرویس بهداشتی

تعداد چشمه یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه کانکس است. زمانی که کانکس سرویس بهداشتی دو چشمه الی 6 چشمه انتخاب می کنیدف قطعا با هزینه های بالاتری روبرو خواهید بود.

خرید و قیمت کانکس سرویس بهداشتی

برای محاسبه قیمت به امکانات و تجهیزات استفاده شده در کانکس بستگی دارد که باید در انتها و اتمام کار محاسبه کرد.

اما به خاطر مصالح خوب و بد و مهم تر کیفیت کانکس بسیار در قیمت تاثیر دارد و مهم است.

برای اطلاع از لیست قیمت کانکس سرویس بهداشتی به شماره های ….. تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *