| خرید و فروش انواع کانکس
تماس از 7 صبح تا 8 شب

لیست قیمت کانکس سیار

کانکس سیار

شما در اینجا هستید:

کانکس چرخدار یا همان سیار دو نوع دارد .کاروان ( چرخدار )و کانکس معمولی ( بدون چرخ )که امروزه تولید می شود.

این کانکس کاربرد های بسیار گوناگونی دارد که ما در این مقاله به آن می پردازیم.

مهم ترین کاربرد های این کانکس آشپزخانه سیار،پلیس راه،فروشگاه سیار،کاروان های توریستی،کانکس فست فود سیار و کیوسک های خدمات شهری است.

کانکس سیار دو محوری ساخته می شود البته تک محوری این کانکس وجود دارد اما به خاطر حمل با ماشین دیگر که آسان تر باشد دو محوری ساخته می شود.

اتصال این کانکس با ماشین از طریق مالبند در قسمت عرضی کانکس گذاشته می شود و محور جلو کانکس قابل فرمان پذیری است که در هنگام پیچ کانکس گردش داشته باشد.

با انواع مختلف کانکس سیار آشنا شوید

بی شک همه ما اسم کانکس را شنیده ایم. کانکس ها از نظر سازه ای، از پیش ساخته هستند. در زبان های دیگر با نام هایی چون شلتر نیز شناخته می شود. این سازه کاربردهای بسیاری دارد. اما اصلی ترین دلیل استفاده از آن به خاطر این است که می توان در آن ساکن شد. اما با گذشت زمان خدمات دیگری نیز به آن اضافه شده است. اسکان موقت در  کانکس سیار باعث شده تا بتوان در هر جایی که می شود، از آن استفاده نمود. دکه های روزنامه فروشی و خدمات شهری نیز از دیگر مواردی است که می توان با کانکس های سیار آن را پیش برد. البته که امروزه چنین کانکس هایی دیگر موقتی نیستند و همیشه در یک جا قرار دارند و مردم از آن درآمدزایی می کنند. همچنین از دیگر کاربردهای دائمی آن می توان به سکونت خانوارها در آن اشاره نمود. 

کانکس چرخدار یا همان سیار دو نوع دارد کاروان و کانکس که امروزه تولید می شود.

این کانکس کاربرد های بسیار گوناگونی دارد که ما در این مقاله به آن می پردازیم.

مهم ترین کاربرد های این کانکس آشپزخانه سیار،پلیس راه،فروشگاه سیار،کاروان های توریستی،کانکس فست فود سیار و کیوسک های خدمات شهری است.

کانکس سیار دو محوری ساخته می شود البته تک محوری این کانکس وجود دارد اما به خاطر حمل با ماشین دیگر که آسان تر باشد دو محوری ساخته می شود.

اتصال این کانکس با ماشین از طریق مالبند در قسمت عرضی کانکس گذاشته می شود و محور جلو کانکس قابل فرمان پذیری است که در هنگام پیچ کانکس گردش داشته باشد.

  قیمت کانکس مجهز

سفارش انواع کانکس ها با کانکس24

برای استعلام قیمت و خرید انواع کانکس ها با ما تماس بگیرید.

انواع کانکس چرخدار

کانکس چرخدار انواع زیادی دارد که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند این سازه ها همانطور که از اسم خود مشخص است قابل حمل و جابه جایی هستند.در ادامه انواع کانکس و کاربرد هرکدام را توضیح می دهیم.

کانکس چرخدار کارگاهی-کانکس چرخدار پلیس-کانکس چرخدار فست فود-کانکس چرخدار ساندویچ پانل-کانکس چرخدار توریستی

کانکس سیار نگهبانی

اولین و پرکاربردترین کانکسی که از آن استفاده شده برای نگهبانی است. معمولاً این مدل از کانکس سیار کوچک بوده و می تواند مکان خوبی برای نگهبان باشد. همچنین به خاطر سایز پنجره های آن، فرد می تواند دید کافی نسبت به بیرون داشته باشد. همچنین در روز های سرد زمستانی لازم نیست فرد بیرون بماند و سلامتیش به خطر بیفتد. در نتیجه کانکس های سیار می تواند در اولین وهله برای نگهبانی بسیار مناسب باشد. 

کانکس سیار
انواع کانکس سیار چوبی
⛪انواع کانکس چرخدار کانکس سیار نگهبانی، کانکس های ویلایی چرخ دار، کانکس های سرایداری سیار، کانکس های خدمات شهری سیار
💎 کاربردهای کانکس سیار کانکس پلیس، کانکس هلال احمر، کانکس سیار اهدای خون، کانکس استقرار مسافرین نوروزی
🔧 ابعاد کانکس سیار ابعاد و امکانات هر کدام از کانکس ها با یکدیگر متفاوت است.
 🧱 چند مدل کانکس سیار وجود دراد؟ کانکس چرخدار یا همان سیار دو نوع دارد .کاروان ( چرخدار )و کانکس معمولی ( بدون چرخ )
 💰عوامل موثر بر قیمت قیمت کانکس ها بستگی بسیار زیادی به کیفیت دارد. هر چه امکانات و کیفیت یک کانکس بیشتر باشد، طبیعتاً هزینه بیشتری خواهد داشت. 

کانکس مناسب کارگاهی چرخ دار

بعضی از ساختمان هایی که در حال ساخت هستند، در کنار خود کانکس سیار دارند تا کارگران بتوانند در آنجا به راحتی استراحت کنند. بعضاً دیده شده که از این کانکس ها را به دفاتر اداری خود تبدیل می کنند. البته امروزه برای اجاره کردن مکانی با هزینه کم و در سریعترین زمان کاری دشوار شده است. در نتیجه کانکس انتخاب خوبی است. معمولاً مدل کانکس های کارگاهی بدین گونه است که در اندازه و ابعاد مختلف ساخته می شوند. 

کانکس سیار
تصویری از کانکس سیار و متحرک

کانکس های ویلایی چرخ دار

جالب است بدانید که همیشه کانکس ها با آن ظاهری که فکر می کنیم، وجود ندارند. بلکه شکل های متنوع دیگری مانند ویلایی دارند. کانکس های ویلایی از دیگر کانکس سیار است. این سازه مانند یک خانه عمل می کند. دسترسی به سرویس بهداشتی و حتی داشتن تعدادی اتاق در آنها دیده می شود. بسته به امکاناتی که خود کانکس ویلایی دارد، می توانید به آن موارد دیگری نیز اضافه نمایید. البته که باید از این سازه برای آب و هوا های مطلوب استفاده نمایید. 

  کانکس پست پیشتاز
کانکس سیار سایدینگ
نمونه ای از کانکس سیار سایدینگ

کانکس های سرایداری سیار

ساختمان های امروزی بسیار بزرگ ساخته می شوند. در این جور مواقع اهالی ساختمان به داشتن یک سرایدار فکر می کنند. به همین دلیل انتخاب یک کانکس سیار می تواند مکانی برای سکونت سرایدار شما شود. سرایدارها به طور منظم در جلوی درب خانه حضور دارند و می توانند امنیت ساختمان را زیر نظر داشته باشند. شما می توانید این سازه را، حتی در پارکینگ نیز قرار دهید. به طور کلی یک مکان مناسبی برای سکونت چنین افرادی است. 

کانکس های خدمات شهری یا فروشگاهی سیار

از دیگر انواع کانکس های سیار، مواردی هستند که می توان در آن یک فروشگاه کوچک راه اندازی نمود. همچنین در روزهای سرد زمستانی که افراد نیاز به خدمات شهری دارند تا روی زمین نمک یا شن و ماسه بریزند، چنین کانکس هایی می تواند مکانی برای نگهداری از این محصولات باشد. معمولاً در تقاطع های پر رفت و آمد، آنها را قرار می دهند. همچنین روزنامه فروش ها از فروشگاه هایی هستند که از کانکس سیار استفاده می کنند. این سازه ها از ابعاد کوچکی برخوردار هستند. همچنین با داشتن کرکره های برقی می توانند در زمان هایی که قصد ترک کانکس را دارند، امنیت نسبی برقرار کنند. 

از دیگر خدمات های شهری که در چنین سازه هایی سکونت دارند می توان به کانکس دوچرخه سواری اشاره نمود. امروزه افراد بسیار زیادی هستند که ترجیح می دهند از دوچرخه ها برای رفت و آمد خود استفاده کنند. اما برای جمع آوری چنین خدماتی باید، به سوی کانکس های مخصوص بروند. کانکس ها چرخ دار معمولاً برای افرادی مناسب است که قصد دارند، مکان خود را هر از چند گاهی تغییر بدهند. 

کانکس چوبی
کانکس چوبی متحرک

آشنایی با کانکس چرخدار توریستی

جالب است بدانید بعضی از افراد دوست دارند در سفر های خانوادگی خود یا سفرهای یک روزه به مناطق ییلاقی، از کانکس چرخدار توریستی استفاده کنند. زمانی که شما در طبیعت باشید و پناهگاهی بیشتر از یک چادر نیاز داشته باشید تا از شر حیوانات در امان باشید، کانکس سیار توریستی بهترین گزینه می تواند باشد. همچنین این کانکس ها شما را از تغییرات آب و هوایی محفوظ نگه می دارند. 

  کانکس و کانتینر

ابعاد و امکانات هر کدام از کانکس ها با یکدیگر متفاوت است. شما می توانید هنگام سفارش دادن ابعاد مورد نظر خود را بگویید. همچنین بعضی افراد تمایل دارند کانکس هایی را خریداری کنند که از امکانات رفاهی چون سرویس بهداشتی، آشپزخانه یا یک اتاق اضافه برخوردار باشد. 

کاربردهای کانکس سیار

  • کانکس پلیس
  • کانکس نیروی امداد و نجات جاده ها
  • کانکس هلال احمر
  • کانکس استقرار مسافرین نوروزی
  • کانکس سیار اهدای خون
کانکس سیار فست فود
نمونه ای از کانکس سیار فست فود

کاربرد های دیگر کانکس سیار

در روز های خاص مانند درختکاری جشن نیکوکاری یا فروشگاه های کتاب و خدمات اجتماعی از کانکس سیار استفاده می شود.

کانکس برف روبی،روز درختکاری،مشاوره های پزشکی،کیوسک سیار اهدای خون از کاربرد های مهم این کانکس است که استفاده می شود.

تفاوت کانکس چرخدار و کاروان

سازه پیش ساخته ای که روی چرخ قرار می گیرد را کانکس چرخدار می گویند.

کانکس چرخدار تمام موارد کانکس ها را شامل می شود اما کاروان کانکس چرخداری است که با تجهیزات خاص طراحی و اجرا می شود.

بیشترین کاربرد کاروان برای استفاده توریستی یا بین جاده ای مثل پلیس راه و در برخی مواقع مسکونی که اتاق خواب سرویس بهداشتی و بقیه امکانات را دارد.

البته نوع دیگر کاروان ها برای استفاده از کافی شاپ و فست فود سیار استفاده و کاربرد زیادی دارد.

قیمت کانکس های سیار

یکی از مهمترین موضوعی که در هر خریدی به چشم می خورد، قیمت است.  قیمت کانکس ها بستگی بسیار زیادی به کیفیت دارد. هر چه امکانات و کیفیت یک کانکس بیشتر باشد، طبیعتاً هزینه بیشتری خواهد داشت. همچنین کیفیت ساخت کانکس سیار از دیگر مواردی است که در هزینه آن تاثیر گذار است. شما باید بسته به نیاز خود کانکس مورد نظرتان را خریداری کنید. اگر می خواهید برای مسافرت استفاده کنید، حتماً باید امکانات بیشتری داشته باشد. سبک های مختلف این سازه با یکدیگر متفاوت است. همین طور که کدام یک از مصالح در آن بکار رفته، قیمت آن را تغییر می دهد. هر کانکس سیار دارای ویژگی منحصر به فرد خود است. به همین دلیل باید بدانید که شما قرار است به قصد چه کاری آن را  بخرید. سپس خرید خود را انجام دهید. 

کانکس 24

کانکس 24

کانکس 24 تولید کننده و فروشنده انواع کانکس ها در کل ایران و خاورمیانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت کانکس و سفارش کانکس تماس بگیرید.