| خرید و فروش انواع کانکس
تماس از 7 صبح تا 8 شب

سفارش و خرید کانکس کامپوزیتی

کانکس مخابراتی

شما در اینجا هستید:

کانکس کامپوزیتی یکی از انواع محصولات کانکسی است که به دلیل استفاده از کامپوزیت در نمای آن با این اسم شناخته شده است. استفاده از کامپوزیت باعث زیبایی و ایجاد رنگ بندی های بیشتر در این کانکس‌ها میشود. کاربری اصلی کانکس کامپوزیتی بیشتر برای مکان هایی است که در معرض عموم بوده، مردم به آن توجه کنند یا خدماتی دریافت می کنند. به همین دلیل برای حفظ پرستیژ فضای شهری یا شرکتی که قرار است کانکس در آنجا قرار بگیرد بهتر است نمای کانکس زیبا باشد. این کانکس‌ها برای کاربردهای متفاوتی به خصوص برای استفاده به عنوان ایستگاه دوچرخه، کانکس خودپرداز بانکی یا استفاده برای فست فود مناسب هستند.

انواع کانکس های ورق کامپوزیت

  1. کامپوزیت پایه پلیمری
  2. کامپوزیت پایه فلزی
  3. کامپوزیت پایه سرامیکی

کامپوزیت پایه پلیمری از ترکیب مواد نفتی و الیاف ساخته می شود. در دنیا جهت تولید مخازن اسید از کامپوزیتهای پلیمری استفاده می شود که گواه بر مقاومت شیمیایی بالای آن می باشد.

به واسطه ترکیبات اولیه کامپوزیت پایه پلیمری میتوان از پوسیدگی و از بین رفتن مخازن و ضررهای ناشی از آن جلوگیری کرد. به طور کلی صنعت کامپوزیت پایه پلیمری از کنار هم قرار دادن الیاف با استفاده از رزین که نقش چسب برای نگهداری الیاف را به عهده دارد تشکیل شده است.

الیافی که در صنعت کانکس های ورق کامپوزیت پایه پلیمری استفاده می شود الیاف شیشه است. الیاف شیشه استحکام و سختی مناسبی دارد و خواص مکانیکی خود را در دماهای بالا حفظ می کند و این الیاف از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خوردگی برخوردار هستند.

کانکس کامپوزیتی

نمای کانکس کامپوزیت

نمای کانکس کامپوزیت همانطور که از اسمش مشخص است از کامپوزیت ساخته شده و نمای بیرونی از جنس ورقه آلومینیومی است. نمای کامپوزیت ورقه های ترکیبی دارد که به دوصورت لایه ورق آلومینیوم است و بین این دو لایه پلاستیک تزریق می شود.

نمای کامپوزیت بسیار زیبا است و از جمله نماهای سازمانی و طرحدار است که به جای نمای چوب یا سنگ به کار می‌رود. نمای کامپوزیت اغلب با رنگ طوسی از ورق کامپوزیت که بسیار فروش بالایی دارد استفاده می شود. روی کانکس کامپوزیت می توان یک لایه استیکر 3 بعدی کار کرد که زیبایی بسیار خاصی را ایجاد می کند.

  قیمت کانکس پشت بام

سفارش انواع کانکس ها با کانکس24

برای استعلام قیمت و خرید انواع کانکس ها با ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی کانکس کامپوزیت

اسکلت کانکس کامپوزیتی از دو بخش شاسی و بدنه تشکیل شده است. شاسی از تیر آهن نمره 18 و یا نمره 16 به صورت دورکلاف بوده و اسکلت بدنه از آهن پروفیل های آهنی به ضخامت دو میلیمتر است. اسکلت کانکس بعد از تمام شدن توسط ضد رنگ پوشیده می شود تا مقاومت و طول عمر سازه در برابر زنگ زدگی افزایش یابد.

 دیوارهای خارجی با ورق کامپوزیت مطابق رنگ و طرحی که از قبل تعیین شده پوشیده می شوند. پنجره های کانکس کامپوزیتی دوجداره است اما در بعضی از موارد مثل کانکس ایستگاه دوچرخه که شیشه های بزرگ در بدنه دارد از شیشه سکوریت استفاده می شود. کف کانکس از تخته ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر بوده و با کف پوش طرح پارکت پوشیده می شود تا برای نظافت مشکلی وجود نداشته باشد.

کاربرد کانکس کامپوزیتی

  • مقابل مجتمع ها
  • پارکینگ ها 
  • کیوسک های بلیط فروشی
  • کیوسک های خدمات شهری
  • کانکس کافی شاپ و فروشگاهی 
  • و…
کانکس کامپوزیتی

 ویژگی های کانکس کامپوزیتی

یک کامپوزیت حداقل از دو قسمت تشکیل شده است که تقویت کننده و ماتریس را شامل می شود. کامپوزیت ممکن است حاوی فلزات، سرامیک و سایر پلیمرها به عنوان ماتریس و به عنوان تقویت کننده باشد. در کامپوزیت پلیمری، رزین های ترموپلاستیک و ترموست به طور گسترده به عنوان ماتریس در کانکس کامپوزیتی استفاده می شود. اساساً تمام پلیمرهای مهم تجاری، دارای کاربردهای پیشرفته هستند. کامپوزیت های پلیمری، یک صنعت به سرعت در حال رشد هستند.

کامپوزیت هایی با پایه پلیمری که در کانکس کامپوزیتی به کار گرفته می شوند، مواد پلیمری با تقویت کننده مناسب هستند که در آنها پلیمر به عنوان رزین زمینه ای عمل می کند و به بسته های تقویت کننده نفوذ نموده و به آرماتور می چسبد.

مواد کامپوزیت پلیمری عمدتاً در کاربردهای خودروسازی و هوافضا و کانکس های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کانکس کامپوزیتی با پایه پلیمری، معمولاً با الیاف شیشه ترکیب می‌شوند و دارای ویژگی‌های خاصی از جمله زمان چرخه کمتر از 2 دقیقه، دمای استفاده از 60 تا 70 درجه سانتی‌گراد و استفاده از الیاف شیشه و مواد رزینی ارزان‌تر می باشند.

  طراحی کانکس به صورت اختصاصی

 

⛪انواع کانکس های ورق کامپوزیت  کامپوزیت پایه پلیمری، کامپوزیت پایه فلزی، کامپوزیت پایه سرامیکی
💎 نمای کانکس کامپوزیت  از کامپوزیت ساخته شده و نمای بیرونی از جنس ورقه آلومینیومی
🔧 کاربرد کانکس کامپوزیتی  آماده تحویل، اجرا در محل
 🧱 متریال ساخت مقابل مجتمع ها، پارکینگ ها، کیوسک های بلیط فروشی
 💰قیمت کانکس کامپوزیتی قیمت این نوع سازه بر اساس ابعاد و امکانات استفاده شده در کانکس متفاوت است.

 

کانکس کامپوزیتی با پایه فلزی

کامپوزیت های زمینه فلزی (MMCs) موادی هستند که با افزودن تقویت کننده به شکل ذرات (سرامیک یا فلز)، الیاف یا حتی یک ورق فلز به ماتریس فلز یا آلیاژ  تولید شده و در کانکس کامپوزیتی مورد استفاده قرار می گیرند.

آنها دارای ترکیب منحصر به فردی از خواص مانند استحکام بالا، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر خوردگی و غیره هستند که بسیار بیشتر از مواد اولیه یکپارچه موثر خواهند بود. است. موفقیت این نوع از کامپوزیت در صنعت، بر اساس توانایی آنها در ساخت سازه ها و اجزا مانند کانکس کامپوزیتی است.

این کار بدون اتصال آنها با جوشکاری و فرآیندهای وابسته امکان پذیر نیست. وجود ذرات تقویت کننده که یک مزیت برای این نوع از پوشش است، مانعی برای جوشکاری آنها می شود و اتصال جوش داده شده، ضعیف و شکننده خواهد شد.

 از این رو، درک مکانیسم اتصال در کانکس کامپوزیتی و در حین جوشکاری و اتصال برای ساخت سازه ها از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. کامپوزیت های زمینه فلزی، عمدتا به عنوان مواد پیشرفته ای در نظر گرفته می شوند که دارای خواص فیزیکی و مکانیکی منحصر به فردی هستند.

کانکس کامپوزیتی با پایه سرامیک

کانکس کامپوزیتی با پایه سرامیک، به دلیل خواص منحصر به فردشان مانند سایش کم، چقرمگی شکستگی بیشتر و پایداری شیمیایی عالی، نسبت به کامپوزیت های سرامیکی یکپارچه توجه فوق العاده ای به خود جلب کرده اند.

  قیمت کانکس حمامی

کامپوزیت های سرامیکی که در کانکس کامپوزیتی مورد استفاده قرار می گیرد، نسل جدیدی از مواد مهندسی هستند که کاربردهای بالقوه ای در حوزه های مختلف دارند. ریزساختارهای معمولی کامپوزیت های نانوسرامیکی در سازه هایی همچون کانکس کامپوزیتی ، منجر به خواص استثنایی (مکانیکی، الکتریکی، الکترونیکی و غیره) می شوند.

این کامپوزیت ها را می توان به عنوان مواد حجیم برای کاربردهای ساختاری یا به عنوان مواد پوشش دهنده روی بسترهای مختلف استفاده کرد.

ویژگی های ورق کامپوزیت در کانکس

برای آنکه که کانکس کامپوزیتی برای کاربری خاصی در نظر گرفته شده و بیشترین ماندگاری و دوام را داشته باشد، لازم است که ویژگی ها و مزایای آن نیز در نظر گرفته شود. در بسیاری از صنایع و کارگاه های ساختمانی، استفاده از کانکس هایی با پوشش متفاوت، بسیار کاربردی بوده و می تواند نیازهای آن صنعت را به درستی پاسخ دهد.

از جمله مزیت های پوشش کانکس کامپوزیتی می توان به مقاوم بودن آن ها در برابر بادهای شدید، زلزله و دمای کوره ای اشاره کرد. آن ها داری وزن سبکی بوده و در تنوع رنگ ساخته و نصب می شوند. ضمن آن که نصب آن ها آسان بوده و در مدت زمان کمی، اجرا خواهند شد. در کانکس کامپوزیتی ، برای عایق بودن آن ها در برابر حرارت، صوت و شرایط جوی استفاده می شود.

ابعاد کانکس کامپوزیتی

ابعاد استاندارد این کار برای کاربری های مختلف متفاوت است و با سفارش مشتری می توان ابعاد را تغییر داد. اما برای کاهش هزینه های حمل و نقل بهتر است از ابعاد استاندارد استفاده شود.

قیمت کانکس کامپوزیتی

قیمت این نوع سازه بر اساس ابعاد و امکانات استفاده شده در کانکس متفاوت است و نمی توان قیمت معینی را تعیین کرد زیرا هیچ کدام از کانکس ها یک مدل نیستند. برای اصلاع از قیمت ها و نحوه سفارش می توانید از طریق شماره های موجود در سایت کانکس 24 با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. 

کانکس 24

کانکس 24

کانکس 24 تولید کننده و فروشنده انواع کانکس ها در کل ایران و خاورمیانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت کانکس و سفارش کانکس تماس بگیرید.